KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13206321
nr 1320 6321
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 171/310. Motivet: 48x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:07:44
100 kr
300 kr
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén